MADE IN POLAND

Wszystkie obroże, smycze i linki treningowe wykonywane są w Polsce. Dbając o bezpieczeństwo Waszych psów wybieramy tylko najwyższej jakości materiały, które są sprawdzane i testowane przed rozpoczęciem produkcji.

BIOTHANE®

W naszym asortymencie znajdziesz kolorowe obroże i smycze dla psów wykonane z Biothane®. Akcesoria dla psów z Biothane® są odporne na wodę i brud, idealne dla dużych i silnych psów. Smycz z Biothane® nie pozostawia bolesnych śladów na rękach w przypadku mocnych i nagłych szarpnięć psa. Obroże i smycze z tego materiału są miękkie i elastyczne, doskonale imitują skórzane akcesoria dla psów.

OKUCIA ODLANE Z MOSIĄDZU

Bezpieczeństwo Twojego psa jest dla nas na wagę złota! Dlatego w naszych obrożach i smyczach wykorzystujemy mosiężne okucia. Wykorzystywane przez nas nierdzewne okucia przy smyczach i obrożach odporne są na słoną wodę, piach, mróz i brud. Pięknie wypolerowane będą biżuteryjną ozdobą akcesoriów dla Twojego psa na długie lata.

DLA PSIARZY

Kochamy psy tak jak Ty! Dlatego znajdziesz u nas kubki dla psiarzy, breloki do kluczy oraz paski do spodni, które dadzą wyraz Twojej miłości do psów. Sprawdzą się też doskonale jako prezent dla psiarza. W naszej ofercie mamy też miski ceramiczne dla psich głodomorków z autorskimi grafikami oraz zabawki, które umilą czas spędzony z psem podczas spaceru.

Dwójniki

Wyświetlanie jednego wyniku

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami. Zapisz się do NEWSLETTERA

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na newsletter