Szerokie obroże

W naszym sklepie dla psów znajdują się szerokie obroże dla psów wykonane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie Twojego czworonożnego przyjaciela. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami z tej kategorii!

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Komfort i styl – atuty szerokiej obroży

Szeroka obroża dla psa to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim praktyczne i komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno podczas codziennych spacerów, jak i wyczynowych treningów dla dużych psów. Dzięki większej powierzchni obroża szeroka dla psa nie uciska delikatnej skóry i zapobiega powstawaniu otarć, stanowi również podparcie dla kręgów szyjnych i krtani. Dobierając szerokość obroży dla psa, należy brać pod uwagę jego wielkość. Szerokie obroże nie będą odpowiednie dla małych i średnich psów (z wyjątkiem obroży typu greyhound).

Szerokie obroże Biothane® dla różnych potrzeb Twojego pupila

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne modele szerokich obroży dla psów:

  • Obroże dla psów – klasyczne modele, które zaspokoją podstawowe potrzeby Twojego psa. Design na każdą okazję i dla każdej dużej rasy. W tym segmencie wyróżniają się m.in. klasyczne szerokie obroże zapinane na dziurki oraz obroże z klamrą COBRA®, które sprawdzą się zarówno podczas codziennych spacerów jak i treningów.
  • Obroża odblaskowa dla psa – wykonana z materiałów odblaskowych, zwiększa widoczność psa po zmroku, zwiększając bezpieczeństwo na spacerach. Wewnętrzna szeroka taśma jest wsparciem dla kręgów szyjnych dla większych psów. Obroża sprawdza się również podczas zajęć z tropienia z psem.
  • Szeroka obroża z plastikową klamrą Safety Click – obroża ma szerokość 38mm i dzięki temu doskonale sprawdzi się jako obroża dla dużego psa. Dzięki zastosowaniu klamry z funkcją blokady wypięcia możemy być pewni, że po jej zablokowaniu obroża nie rozepnie się np. podczas trzymania psa za obrożę.
  • Obroże Biothane® Greyhound dla Chartów – obroże dla chartów charakteryzują się specyficzną budową, złożone są z dwóch szerokości – szerszej podtrzymującej kręgi szyjne oraz chroniącej krat, węższej tworzącej zapięcie. Połączenie dwóch szerokości taśmy sprawia, że obroża zyskuje na lekkości doskonale prezentując się na smukłej charciej szyi oraz daje możliwość dobrania pasków w taki sposób by obroża mogła służyć zarówno małym przedstawicielom charciej rodziny jak i tym dużym. Obroża doskonale więc sprawdzi się jako obroża dla Charcika Włoskiego, obroża dla Charta Polskiego czy obroża dla Borzoja. Miękki materiał i jego wodoodporność sprawiają, że obroża nie powoduje otarć delikatnej szyi.

Jakość, która przemawia sama za siebie

Wszystkie nasze obroże dla psów – niezależnie od modelu i rozmiaru – wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, dbałości o szczegół i wykorzystaniu sprawdzonych i trwałych zapięć, wśród szerokiej gamy produktów każdy z naszych Klientów znajdzie idealną obrożę dla swojego psa.

Wybierając obrożę dla pupila pamiętaj, że szeroka obroża dla psa jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim gwarantuje komfort i bezpieczeństwo Twojego pupila. Należy jednak dobierać je z rozwagą, dobierając szerokość do wielkości psa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szerokich obroży dla psów!

Obroża szeroka dla psa – solidność i estetyka w jednym

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obroży elementarnej, czy specjalistycznej, w naszym sklepie odnajdziesz idealną obroży dla psa, która łączy estetykę, solidność wykonania i funkcjonalność. Pożegnaj się z zacinającymi się zapięciami, ciasnymi obrożami i nietrwałymi elementami. Nasze szerokie obroże sprawią, że spacery staną się jeszcze przyjemniejsze. Zapraszamy!