Otok dla psa

Oryginalnie otok dla psa to nic innego jak długi, skórzany rzemień o charakterze myśliwskim. Pierwotnie używany właśnie w trakcie polowań jako linka dla psów tropiących, mocowana przy boku myśliwego. Obecnie ma dużo szersze zastosowanie, chociaż nadal można porównywać jej do klasycznej linki treningowej. Jest to bowiem linka treningowa o okrągłym przekroju, która lepiej sprawdza się w zarośniętym terenie. Sprawdź, jaki otok dla psa znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Accdog.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Otok dla psa od Accdog

W tej kategorii produktów dostępne są różne warianty otoków dla psów. Oprócz dużego wyboru wersji kolorystycznych, posiadamy również selekcję okuć nierdzewnych: mogą być wykonane z mosiądzu lub ze stali nierdzewnej. W otokach wykorzystane zostały bardzo mocne zaciski, które wykonane są z mosiądzu (złote) lub ze stali nierdzewnej (srebrne). Możesz też zdecydować o rodzaju karabińczyka: sprężynowy lub spustowy.

Dlaczego warto wybrać otok dla psa z naszej oferty?

Dostępne w tej kategorii otoki z Biothane wyróżniają się doskonałą jakością wykonania. Każdy otok dla psa jest lekki i poręczny, nie plącze się, a ponadto nie wchłania wody oraz brudu, dzięki czemu nie namaka i nie zmienia swojego ciężaru podczas treningu. Linka w postaci otoku jest elastyczna i miękka, co oznacza, że wygodnie trzyma się w ręce. Zamawiając otok dla psa od Accdog, możesz również zdecydować się na konkretny wariant — z rączka lub na płasko, czyli bez rączki.

Na naszej stronie znajdziesz otoki dla psów, które z łatwością dopasujesz do potrzeb swojego pupila oraz jego charakteru. Nasz internetowy sklep dla psów oferuje również:

Zapraszamy na zakupy!