Linki treningowe dla psa

Linka treningowa dla psa to niezbędne akcesorium podczas pierwszych ćwiczeń z pupilem. Dzięki niej można zarówno zapewnić nieograniczony zakres ruchu zwierzęciu, jak i utrzymać nad nim kontrolę. Wodoodporne linki treningowe, które oferujemy wyprodukowane są przez markę Biothane®, która stawia na jakość i funkcjonalność.

Show Filters

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Smycze treningowe dla psa – kiedy używać?

Smycz treningowa dla psa świetnie się sprawdza podczas trenowania szczeniaków, a także dorosłych psów. Zapewnia ona maksymalny zasięg ruchu pupila, który jest niezbędny do przeprowadzenia efektywnych treningów i ćwiczeń np. przywoływania. Linki treningowe sprawdzają się również w miejscach, gdzie psy nie powinny biegać bez smyczy.Najważniejszą kwestią przy wyborze tego akcesorium jest zwrócenie uwagi na długość i szerokość. Nasz sklep dla psów oferuje mocne i niezawodne linki treningowe dla psa, wykonane z poliestru i pokryte powłoką TPU lub PVC zabezpieczającą przed wodą i zabrudzeniami.

Smycz linka dla psa jest lekka, a zarazem na tyle mocna, że możesz spokojnie jej używać nawet przy większych rasach. Jej niewątpliwą zaletą jest także fakt, że się nie plącze i nie wchłania wody. Co przy treningach w rzekach czy jeziorach jest istotne.

Charakterystyka naszych linek szkoleniowych dla psów

Linki treningowe dla psów dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie nie tylko kolorem, ale także długością i kształtem. Polecamy klasyczne długie smycze w odblaskowych i jaskrawych kolorach, a także otoki, które charakteryzują się okrągłym kształtem, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w zarośniętym terenie np. podczas tropienia z psem.

Właściciel psa może także wybrać rodzaj okucia z kilku dostępnych wariantów: srebrne chromowane, czarne malowane, mosiężne oraz ze stali nierdzewnej. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą innych akcesoriów przydatnych podczas spacerów i ćwiczeń: